Як пройти перевірку системи Прозорро :: Книжный интернет-магазин «BOOKMARKET.IN.UA» покупка продажа букинист открытки ручной работы деловая литература купить книгу в интернет
loading...
 
Bookmarket   Продать книгу   Купить книгу   Помощь   Web-партнёры   О нас   Доставка книг по Киеву  


Статьи

04 декабря 2018
МОН подготовило и опубликовало сроки проведения ВНО в 2019 году, которое будет проводиться уже в 12-й раз. Календарный план Традиционно в конце учебного года проводится ВНО, которое ставит перед собой цель объективно оценить знания абитуриентов, ...
20 апреля 2022
Мешок Деда Мороза – самый важный аксессуар Куда может поместиться много сюрпризов, подарков и чудес? Естественно, все это добро носит с собою Дед Мороз в ярком и вместительном мешке. Такой аксессуар кардинально отличается от обычных хозяйст...
13 апреля 2022
На протяжении десятилетий тестостерон пропионат был одним из самых популярных стероидов среди бодибилдеров, которые хотят стать большими и стройными. Тестостерон пропионат является фаворитом большинства спортсменов из-за его способности быстр...
03 мая 2013
Разработка логотипа для повышения имиджа   Имидж – в переводе с английского языка – дословно означает «образ». И относиться это слово-термин может как к человеку, так и к предмету, явлению, виду деятельности и пр. Сегодня данному понятию отв...
26 ноября 2021
Кожаные рюкзаки: для тех, кто ценит удобство Рюкзак – модный и практичный аксессуар. И если еще несколько лет назад он ассоциировался со школьниками или туристами, сегодня ситуация изменилась. Производители предлагают стильные модели, которы...
24 ноября 2021
Система Прозорро призначена щодо державних закупівель. Підприємства можуть скористатися ліцензійним майданчиком для реєстрації https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Це офіційний майданчик, який має назв...
27 октября 2021
Осенний декор в интерьере: как и чем украсить свое жилищное пространство? Декорирование дома к осени – прекрасный способ избежать меланхолии, которая «окутывает» нас с приходом дождливой и прохладной поры. Осенью мы чаще проводим время дом...
Все статьи

Як пройти перевірку системи Прозорро

24 ноября 2021

Система Прозорро призначена щодо державних закупівель. Підприємства можуть скористатися ліцензійним майданчиком для реєстрації https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Це офіційний майданчик, який має назву Української Універсальної Біржі. Після реєстрації необхідно пройти перевірку в Прозорро для верифікації користувача.

Проведення перевірки за допомогою електронного підпису

Завдяки розвитку технологій, електронний підпис отримав ідентичні повноваження, що і звичайний особистий підпис директора компанії. Він дає можливість  підписання документів і договорів,  забезпечує проходження перевірки на різних сервісах. При цьому сайт "Прозорро" не став винятком. Для цього потрібно пройти низку етапів.

  1. В особистому кабінеті замовник може побачити статут "не ідентифіковано". Це означає, що потрібно провести перевірку. Для цього у профілі потрібно вибрати спеціальну кнопку з підписом ЕЦП/КЕП.
  2. У вкладці, що відкрилася, необхідно натиснути на кнопку з вибором файлів і з комп'ютерних документів вибрати той, що відноситься до електронного підпису.
  3. Деякі власники мають апаратний ключ, тому потрібно відзначити це спеціальною галочкою і в потрібному вікні ввести пароль, що забезпечує захист ключа.
  4. Завершення всього процесу відбувається за допомогою натискання на кнопку «Підписати».

Даний спосіб є одним із найбільш простих та поширених. Однак не всі компанії створюють електронний підпис. Для цього перевірку можна пройти в інший спосіб.

Перевірка за допомогою проведення оплати з розрахункового рахунку

Цей вид перевірки використовують ті компанії, які не мають електронного підпису. Оплата проводиться з розрахункового рахунку компанії. Для цього також існує низка етапів.

  1. В особистому кабінеті потрібно знайти вкладку балансу та вибрати пункт його поповнення. Ці дії забезпечують вихід на потрібне вікно для реєстрації.
  2. Після натискання висвітиться спеціальна вкладка, у якій у вікні до оплати вводиться потрібне значення. Цей показник не враховує ПДВ.
  3. Наступним етапом замовнику необхідно натиснути кнопку, яка починає процес формування рахунку-фактури для оплати та перейти до наступного пункту.
  4. Користувач отримає повідомлення, у якому буде зазначено, що рахунок-фактура сформовано. Він буде перенаправлений на електронну пошту підприємства. Також його можна завантажити безпосередньо з вкладки, натиснувши на потрібне посилання. При цьому документ буде надано у форматі PDF.

Процес перевірки завершується лише після того, як сума прийде на вказаний рахунок. Це стане ключовою основою зміни статусу на ідентифікованого користувача. Також цей процес забезпечить повноцінний доступ до всіх функцій та можливостей Прозорро.

Спосіб проведення реєстрації користувач вибирає самостійно. Це все залежить від його індивідуальних бажань, можливостей та потреб. Також доступний варіант надсилання відсканованих документів поштою. Вони мають бути підкріплені офіційною печаткою. При цьому компанія, що забезпечує діяльність системи, проведе всі необхідні дії з перевірки та змінить статус. Однак цей варіант довгий і практично не використовується.Бестселлеры

В мире литературы

19 августа 2022

Українські книжкові блогери організували лотерею для збору коштів на потреби ЗСУ. Про це Читомо повідомила буктюберка Людмила Дмитрук.

З початку активної фази війни українська буктюб-спільнота вирішила долучит...

18 августа 2022

У Франції вийшов друком «Нарис історії українського народу» Михайла Грушевського у 2 томах в оновленому перекладі. Про це перекладач Дмитро Чистяк повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Видання надру...

17 августа 2022

Український поет і письменник Сергій Жадан став лавреатом премії літературної премії імені Єжи Ґедройця у 2022 році. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Письменник зазначив, що присудження нагороди...

16 августа 2022

У будь-якій бібліотеці Ірландії можна замовити українські книжки. Про це повідомляє організація Ukrainian Action in Ireland у Facebook.

«Оскільки в Ірландії можна замовляти книги з усіх бібліотек країни ...

15 августа 2022

Британський письменник Салман Рушді отримав ножове поранення під час виступу в Інституті Чатокуа у США. Про це стало відомо із відео з місця події.

Поліція штату Нью-Йорк повідомила, що підозрюваний чоловік ви...

Все новости
1 2 3 4

  
Web-партнёры Реклама
Если у Вас при размещении объявлений о продаже/покупке книг возникли вопросы, пишите нам на info@bookmarket.in.ua
ICQ: 390513874
Внимание: портал книги и диски не продает, а только предоставляет площадку для размещения объявлений об их продаже.
Контакты продавцов ищите в текстах объявлений.
bigmir)net TOP 100 Яндекс цитирования