Як просувати інтернет-магазин в інтернеті за допомогою Google Ads :: Книжный интернет-магазин «BOOKMARKET.IN.UA» покупка продажа букинист открытки ручной работы деловая литература купить книгу в интернет
loading...
 
Bookmarket   Продать книгу   Купить книгу   Помощь   Web-партнёры   О нас   Доставка книг по Киеву  


Статьи

17 апреля 2024
Как оплатить штраф ПДД онлайн Оплата штрафов за нарушение ПДД онлайн стала популярным и удобным способом для многих водителей. С развитием цифровых технологий и электронных государственных услуг многие государственные органы предоставляют возм...
16 апреля 2024
На Болонському ярмарку дитячої книги визначили найкраще українське візуальне видання для дорослих, а також вручили спеціальні відзнаки за візуальне оформлення книжок. Про це повідомив «Книжковий Арсенал» на фейсбук-сторінці.У межах ініціа...
15 апреля 2024
Обрезка плодовых деревьев является важной процедурой для их здоровья, плодоношения и эстетического вида. Однако вопрос о том, можно ли обрезать деревья в поздней весне и летом, вызывает много дискуссий среди садоводов. В этой статье мы рассмотрим осн...
11 апреля 2024
Премія для видавців дитячої літератури Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year (BOP) оголосила лавреатів 2024 року. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Болонського книжкового ярмарку дитячої літератури, що організовує пре...
22 марта 2024
Початок зйомок і довгоочікувана прем’єра AquaLatex DragRace Episodes Початок зйомок і довгоочікувана прем’єра AquaLatex DragRace Episodes знаменує собою світанок нової ери в яскравому світі української драг-культури. З гучним проголошенням: ...
18 марта 2024
  Стаття написана агенцією з діджитал маркетину “Спільно” на основі свого досвіду просування.  Google Ads - це потужний інструмент для просування інтернет-магазину, який може допомогти вам охопити ширшу аудиторію, збільшити трафік на ваш сайт і...
12 февраля 2024
Правильне планування освітлення має вирішальне значення для успіху. Світлодіоди – це на сьогоднішній день найбільш енергоефективна технологія освітлення, що швидко розвивається. Якісні світлодіодні лампи служать довше, довговічніші та забезпе...
Все статьи

Як просувати інтернет-магазин в інтернеті за допомогою Google Ads

18 марта 2024

 

Стаття написана агенцією з діджитал маркетину “Спільно” на основі свого досвіду просування. 

Google Ads - це потужний інструмент для просування інтернет-магазину, який може допомогти вам охопити ширшу аудиторію, збільшити трафік на ваш сайт і, зрештою, підвищити продажі.

Ось кілька інструментів Google Ads, які найкраще підходять для просування інтернет-магазину:

1. Торгові кампанії:

Торгові кампанії - це тип кампанії Google Ads, який використовує дані про ваші продукти з Google Merchant Center для показу оголошень про ваші продукти в Google Пошуку, Google Shopping, YouTube та інших платформах.

Переваги торгових кампаній:

 • Візуальна привабливість: Оголошення в торгових кампаніях містять зображення ваших продуктів, ціни та описи, що робить їх більш привабливими для клієнтів.
 • Релевантність: Оголошення показуються лише користувачам, які шукають продукти, схожі на ваші.
 • Простота використання: Google Ads автоматично генерує оголошення на основі інформації про ваші продукти.

Торгові кампанії ідеально підходять для реклами в гугл свого інтернет магазина і саме з цього інструменту ми рекомендуємо почати знайомство з рекламою Google Ads. 

2. Кампанії в пошуковій мережі:

Кампанії в пошуковій мережі дозволяють показувати текстові оголошення користувачам, які шукають ключові слова, пов'язані з вашими продуктами або послугами.

Переваги кампаній в пошуковій мережі:

 • Широкий охоплення: Оголошення можуть показуватися мільйонам користувачів Google.
 • Таргетинг на основі ключових слів: Ви можете вибрати ключові слова, які відповідають вашому продукту або послузі, щоб охопити максимально зацікавлену аудиторію.
 • Гнучкість: Ви можете налаштувати бюджет, ставки та інші параметри кампанії.

3. Кампанії в медійній мережі:

Кампанії в медійній мережі дозволяють показувати графічні, текстові та відеооголошення на веб-сайтах, у додатках та на YouTube.

Переваги кампаній в медійній мережі:

 • Візуальний вплив: Графічні та відеооголошення можуть бути більш привабливими для клієнтів, ніж текстові оголошення.
 • Таргетинг на основі аудиторії: Ви можете націлити оголошення на specific audiences based on their interests, demographics, and online behavior.
 • Різноманіття форматів: Ви можете використовувати різні формати оголошень, щоб охопити свою аудиторію на різних платформах.

4. Ремаркетинг:

Ремаркетинг - це тип кампанії Google Ads, який дозволяє показувати оголошення користувачам, які вже відвідали ваш веб-сайт або використовували ваш додаток.

Переваги ремаркетингу:

 • Підвищення конверсії: Ремаркетинг може допомогти вам охопити користувачів, які вже зацікавлені у вашому продукті або послузі, що може призвести до більш високого рівня конверсії.
 • Персоналізація: Ви можете створювати персоналізовані оголошення для different segments of your audience based on their previous website activity.
 • Різноманіття форматів: Ви можете використовувати різні формати оголошень, including text, display, and video ads.

5. Оптимізація конверсій:

Оптимізація конверсій - це функція Google Ads, яка допомагає вам автоматично налаштувати ваші кампанії для  максимізації кількості конверсій.

Переваги оптимізації конверсій:

 • Підвищення рентабельності інвестицій: Оптимізація конверсій може допомогти вам отримати більше конверсій за той самий бюджет.
 • Простота використання: Вам не потрібно вручну налаштовувати ставки та інші параметри кампанії.
 • Автоматизація: Google Ads автоматично оптимізує ваші кампанії для максимізації результатів.

Порада:

 • Використовуйте комбінацію цих інструментів Google Ads, щоб досягти найкращих результатів.

P.S. Якщо ви зацікавлені в просуванні свого проекту, оставляйте заявку на нашому сайті https://spilnoagency.com.ua/

 Бестселлеры

В мире литературы

17 мая 2024

Українська книжка «Злочин без покарання» здобула дві нагороди на престижному фестивалі ADC Annual Awards у Нью-Йорку. Про це повідомляється на сайті премії.

Видання створила українська креативна аг...

15 мая 2024

Книжку «Позивний для Йова» видадуть в одному з найвідоміших британських видавництв Penguin Books. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив письменник Олександр Михед.

Права на видання для Британі...

14 мая 2024

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомили на сайті Українського інституту книги.

13 мая 2024

Письменниця Софія Андрухович і перекладачі її книжки «Амадока» на німецьку мову — Александр Кратохвіль і Марія Вайсенбьок — стали лавреатами Міжнародної премії імені Германа Гессе. Про це повідомили на сайті...

10 мая 2024

Президент України призначив гранти молодим діячам театрального, музичного, циркового та образотворчого мистецтв, письменникам і майстрам народного мистецтва для створення їхніх проєктів. Про це повідомили у Державному агентстві Укр...

Все новости
1 2 3 4

  
Web-партнёры Реклама
Если у Вас при размещении объявлений о продаже/покупке книг возникли вопросы, пишите нам на info@bookmarket.in.ua
ICQ: 390513874
Внимание: портал книги и диски не продает, а только предоставляет площадку для размещения объявлений об их продаже.
Контакты продавцов ищите в текстах объявлений.
bigmir)net TOP 100 Яндекс цитирования